Запрошуємо усіх читачів Spellbinders UA та й просто фанатів товарів Spellbinders долучитися до нашого літнього блог хопу, який ми проводимо разом із дизайн командою ТМ Lesia Zgharda.

Цього разу ми хочемо продемонструвати вам як гарно та влучно можна поєднати ножі від компанії Spellbinders та штампи від Lesia Zgharda для виготовлення вишуканих листівок. Помандрувавши блогами наших дизайнерів ви знайдете безліч натхнення та краси! І не забудьте відвідати нашу галерею, щоб знайти ще більше цікавих прикладів використання товарів Spellbinders.

Блог хоп разом із Spellbinders + Lesia Zgharda. Подарунки!

Я підготувала для вас листівку використовуючи декілька наборів ножів та штампи “Велике Щастя…“. Все ж таки як добре мати можливість робити листівки використовуючи написи рідною мовою та ще й із такими красивими висловами!

Блог хоп разом із Spellbinders + Lesia Zgharda. Подарунки!

Використані товари Spellbinders: A-2 Matting Basics A S5-131, A-2 Matting Basics B S5-132, Fancy Diamond S4-526, Decorative Fancy Diamond S4-527, Marisa’s Bouquet S6-033.

Ножі A-2 Matting Basics A, Spellbinders, S5-131 Ножі A-2 Matting Basics B, Spellbinders, S5-132 S4-526_500x500_web S4-527_500x500_web Marisa’s Bouquet, Spellbinders, S6-033

Для своєї роботи я поєднала ножі із наборів A-2 Matting Basics A та B для виготовлення двох базових шарів, склеїла їх між собою та прошила на швейній машинці щоб надати листівці більш “домашнього” вигляду.

Блог хоп разом із Spellbinders + Lesia Zgharda. Подарунки!Блог хоп разом із Spellbinders + Lesia Zgharda. Подарунки!

Я також поєднала ножі із наборів Fancy Diamond та Decorative Fancy Diamond для виготовлення центрального елементу  і штампування напису; листочки вирізала за допомогою ножів із набору Marisa’s Bouquet.

Блог хоп разом із Spellbinders + Lesia Zgharda. Подарунки!

БЛОГ ХОП!

Приєднуйтесь до нашого блог хопу і подорожуйте блогами дизайнерів обох компаній! Кожна із нас підготувала для вас чудову листівку використовуючи ножі від Spellbinders та штампи від Lesia Zgharda!

Зроби Сама
ТМ Lesia Zgharda
Spellbinders Україна – ви тут!
Tanya SonataJoy – далі сюди!
Galachko
Олена Сало
Sveta Fotinia
Марія Пшенична
Катя Чудинова
Катерина Зленко
Anastasiya Gladkaya
Таня Freetany

ПОДАРУНКИ!

Звісно ж жоден наш блог хоп не обходиться без подарунків!

Щоб взяти участь у розіграші подарунку ви повинні:

 1. Бути читачем блогу TM Lesia Zgharda та блогу Spellbinders Україна.
 2. Завітати до кожного члена ДК за посиланнями зі списку та залишити коментар.
 3. Розмістити у своєму блозі банер нашого Блог-Хопу із активним посиланням на ТМ Lesia Zgharda та Spellbinders Україна зручним для вас способом: додати на бокову панель або написати невеличкий пост (можете навіть показати свої листівки, що використовують матеріали від Spellbinders та TM Lesia Zgharda, якщо у вас такі є, нам цікаво подивитися!).
 4. Повернутися до нашого блогу та додати посилання на свій блог у форму для посилань.
 5. Два призи будуть розіграні за допомогою рендому серед учасників, які виконали усі зазначені вище умови. Приз від Spellbinders Україна розігрується лише серед мешканців України.
 6. У вас є час залишити коментарі в блогах до 17/08/2015 включно.

Подарунками цього Блог-хопу є Сертифікат на 300 грн на покупку в магазині ТМ Lesia Zgharda та два набори ножів Spellbinders Flower Field S2-152 та Daisies and Roses S3-213.

Блог хоп разом із Spellbinders + Lesia Zgharda. Подарунки!

Отже ще раз нагадаємо умови: щоб прийняти участь у розіграші двох призів, треба підписатися на блоги ТМ Lesia Zgharda та Spellbinders Україна, залишити коментар у кожному блозі зі списку, розмістити банер нашого Блог-хопу на панельці вашого блогу та додатися у лінки.


Яскравого та позитивного настрою вам!31 коментар

 1. Ирина Сагирова

  Ура! Новый БЛОГ ХОП! Люблю побегать по блогам и полюбоваться на работы девочек! )

  Відповіcти
 2. Яркая и жизнеутверждающая открыточка)

  Вопрос: быть вашим читателем – это значит быть подписанным на рассылку? (потому что ещё с прошлого Блог-хопа я подписана) других кнопок я не нашла, может я что-то не так понимаю?

  Відповіcти
 3. Дуже ніжна і тендітна листівка вийшла 🙂
  І слова влучні 🙂

  А ще дуже приємно, що окрім створеної краси ви даруєте можливість іншим залучитися до цього чудового дійства 🙂

  Я ніколи не робила нічого подібного, але тепер дуже хочеться спробувати! 🙂 то ж буду сподіватися на вдачу 🙂
  Піду в гості до дівчат-дизайнерів 🙂

  Відповіcти

Залиште коментар