Доброго дня читачі та гості блогу!

Цим записом ми розпочинаємо рубрику “Вечірки із ножами Spellbinders“, яку вестиму я – Катерина Зленко. Її мета –  надихнути вас на оформлення будь-якого свята чи вечірки, будь то День Народження, Новий Рік чи просто тематична подія із використанням матеріалів та інструментів від Spellbinders.

Розпочнемо із Морської вечірки для дітей!

Вечірки із Катьою Зленко та ножами Spellbinders. Морська вечірка

Використані товари Spellbinders: School is In IN-039, Create A Cone SCD-013, Fancy Diamonds S4-526, Decorative Fancy Diamonds S4-527, Anchors Away IN-014, Enhanced Banner SCD-001

IN-039 SCD-013 S4-526_500x500_web S4-527_500x500_web SCD-001 IN-014

Головними героями для цієї події я обрала яскравих рибок з набору School is In IN-039. Я вирізала їх синього та червоного картону та розмістила на маленьких святкових капелюшках для діток. Малеча від такого була в шаленому захваті. Для капелюшків я використала ніж для виготовлення конусу Create A Cone CD-013. Він вирізає маленький та акуратний капелюшок, що добре тримається на голові, навіть під час активної гри малечі.

Для виготовлення капелюшку вам необхідно вирізати картон, згорнути його у конус і склеїти по стрічці для склеювання. Потім слід пробити дві дірочки в нижній частині капелюшка і проселити та зав’язати крізь них тоненьку еластичну резинку, щоб капелюх надійно тримався на голові. Робляться такі капеюшки легко і і не займуть багато часу, навіть якщо до вас на свято завітає ціла група дитячого садочка.

До речі, якщо зробити половину капелюшків із синіми рибками, а половину із червоними (або будь-якими іншими кольорами на ваш смак), ви легко зможете поділити малечу на команди для командних ігор. Це буде чудова вирізняльна ознака.

Вечірки із Катьою Зленко та ножами Spellbinders. Морська вечірка

Другою яскравою і зручною прикрасою будь-якої вечірки є топери. Вони давно завоювали неабияку популярність і їх легко можна розмістити не тільки на кексах, але й на будь-якій страві або просто у склянці чи вазі.

За основу топерів для морської вечірки я обрала ножі Fancy Diamonds S4-526 та Decorative Fancy Diamonds S4-527. Ці два набори ножів гарно поєднуються один з одним. Основа незвичної і дуже вишуканої форми влучно і доречно доповнюється ажурними формами другого набору.

Інструкції:

 • Виріжте та зробіть тиснення необхідної кількості білих елементів найбільшим ножем з набору Fancy Diamonds S4-526.
 • За допомогою ножа №2 (ніж №1 завжди найменший у наборі) з набору Fancy Diamonds S4-526 виріжте та зробіть тиснення елементів із синього та червоного картону.
 • За допомогою ножа №2 з набору Decorative Fancy Diamonds S4-527 виріжте та зробіть тиснення ще декількох елементів із синього та червоного картону.
 • Наріжте декілька шматочків смугастої стрічки синього та червоного кольору.
 • Виріжте якір та зробіть тиснення використовуючи ніж Anchors Away IN-014.
 • Склейте елементи між собою використовуючи об’ємні клейкі квадратики таким чином, щоб елементи чергувалися в кольорі між собою.
 • До зворотньої сторони кожного топера приклейте дерев’яну паличку або трубочку.

Вечірки із Катьою Зленко та ножами Spellbinders. Морська вечірка

Будь яка вечірка не обходиться без гірлянди. Я використала ніж Enhanced Banner SCD-001 за основу прапорців. Окрім вирізаної форми, він додає тиснення і робить елементи більш професійними та охайними на вигляд. Готові прапорці виглядають об’ємними та самодостатніми.

Вечірки із Катьою Зленко та ножами Spellbinders. Морська вечірка

Інструкції:

 • Виріжте необхідну кількість прапорців використовуючи ніж із набору Enhanced Banner SCD-001.
 • Виріжте та зробіть тиснення елементів червоного та синього кольору за допомогою ножа №2 з набору Fancy Diamonds S4-526, приклейте елементи до прапорців.
 • Прикрасьте прапорці дерев’яними фігурками на морську тематику.
 • Проколіть отвори по краях прапорців та проселіть їх крізь стрічку чи мотузку.

Вечірки із Катьою Зленко та ножами Spellbinders. Морська вечірка

Морську вечірку можна також доповнити простими паперовими корабликами. Використайте техніку орігамі для їх виготовлення і доповніть паруси корабликів скрап папером на ваш смак.

Вечірки із Катьою Зленко та ножами Spellbinders. Морська вечірка

Сподіваюсь, що ви знайдете для себе натхнення і зробите своє свято незабутнім. До наступних зустрічей!Залиште коментар