Запрошуємо вас відвідати Дні Spellbinders у місті Києві, які відбудуться 21-го червня 2015 року.

Дні Spellbinders. Київ, 21-ше червня 2015 р.

Зустріч у Києві буде розділена на два блоки, обидва з яких будуть проведені у неділю, 21-го червня у видавництві Смолоскип, за адресою: Межигірська, 21, м.Київ (метро Контрактова Площа).

Блок №1 (безкоштовно, обов’язкова попередня реєстрація). Початок о 12:00. Орієнтовна тривалість 1 година.

  • Презентація ножів та новинок літа від Spellbinders. Ви зможете вживу роздивитися нові ножі та папки для тиснення, побачити елементи, що вони вирізають, тиснуть.
  • Відповіді на запитання по роботі з ножами. Наприклад, як працювати із детальними ножами, як швидко чистити ножі від залишків паперу, як штампувати ножами та ін.

Блок №2 (платно, обов’язкова попередня реєстрація). Початок о 13:20. Орієнтовна тривалість 3 години.

  • Майстер клас по виготовленню листівки ручної роботи. Опанування техніки інкрустованого різання. Кожен учасник зробить листівку використовуючи ножі від компанії Spellbinders.

Дні Spellbinders. Київ, 21-ше червня 2015 р.

  • Майстер клас по виготовленню декоративної корони. Учасники будуть працювати із ножем із лінійки A Gilded Life, восками, картоном та прикрасами. Навчаться імітувати дорогоцінні метали за допомогою ножів + воску.

Дні Spellbinders. Київ, 21-ше червня 2015 р.

Майстер класи відбуватимуться за прикладом того, як вони проходять на виставці CHA у США. Детальніше ось тут. Майстер класи буде проводити представник дизайн команди Spellbinders – Яна Смакула.

Вартість майстер класів 1000 грн (за обидва), ціна прив’язана до курсу гривні, тому може бути змінена. Кожен із учасників майстер класу зможе забрати із собою частину ножів, що будуть використані під час МК вартістю 650 грн.

Будь ласка, відвідуйте як презентації так і майстер класи без дітей, вони розраховані на дорослих.

Зустріч відбудеться у видавництві Смолоскип, за адресою: Межигірська, 21, м.Київ (метро Контрактова Площа).

Для реєстрації, будь ласка, пишіть на: orders@dovecraft.com.ua з темою листа “Реєстрація на Дні Spellbinders”. В листі, будь ласка, вкажіть ваше ПІБ, контактний номер телефону та який(і) з блоків ви бажаєте відвідати. Якщо ви є власником студії чи магазину, будь ласка, зазначте це у листі.

Якщо ви хочете запросити Дні Spellbinders у своє місто, будь ласка, пишіть на orders@dovecraft.com.ua.

Переглянути фото із попереднього аналогічного заходу можна за цим посиланням.5 коментарів

  1. Классное мероприятие. Работать с этими ножами одно удовольствие, советую! Я бы и сама подсмотреа какие-то техники, у них масса разных вариантов и деталей. А нож для изготовления короны лично у меня сейчас один из любимых от Спелбайндерс. А тот факт, что еще и ножи можно будет с собой взять – это круто!

    Відповіcти

Залиште коментар