Ця подія вже відбулася, переглянути фото ви можете нижче.

Запрошуємо вас відвідати Дні Spellbinders, перша зупинка яких запланована на 5-те жовтня 2014 року у місті Києві.

Spellbinders_logo-2014-updated-with-shadow-300

Зустріч у Києві буде розділена на два блоки, обидва з яких будуть проведені у неділю, 5-го жовтня у видавництві Смолоскип, за адресою: Межигірська, 21, м.Київ (метро Контрактова Площа).

Блок №1 (безкоштовно, обов’язкова попередня реєстрація). Початок о 12:00. Орієнтовна тривалість 1 година.

  • Презентація новорічних ножів та новинок осені від Spellbinders. Ви зможете вживу роздивитися нові ножі та папки для тиснення, побачити елементи, що вони вирізають, тиснуть.
  • Відповіді на запитання по роботі з ножами. Наприклад, як працювати із детальними ножами, як швидко чистити ножі від залишків паперу, як штампувати ножами та ін.

Блок №2 (платно, обов’язкова попередня реєстрація). Початок о 13:20. Орієнтовна тривалість 3 години.

  • Майстер клас по роботі зі ножами Create A Flower від Spellbinders. Виготовлення квітів із паперу. Кожен учасник навчиться працювати із ножами Create A Flower та виготовить одну квітку. Учасники працюватимуть із різними дизайнами ножів, тому за наявності часу учасники зможуть виготовити додаткові квіти.

Yana Smakula | Spellbinders Create a Flower

  • Майстер клас по створенню новорічної листівки за допомогою ножів Spellbinders. Ви будете працювати із ножами Card Creator для виготовлення ідеально рівних підложок для фото, навчитеся використовувати папки для тиснення для виготовлення дво-колірних підложок для листівок, навчитеся зменшувати чи збільшувати вирізаний елемент щоб він краще підходив для вашої роботи та попрацюєте із ножем загальної тематики для виготовлення новорічної листівки.

Yana Smakula | Spellbinders Holiday Card

Майстер класи відбуватимуться за прикладом того, як вони проходять на виставці CHA у США. Детальніше ось тут. Майстер класи буде проводити представник дизайн команди Spellbinders – Яна Смакула.

Вартість майстер класів 750 грн (за обидва). Придбати лише один майстер клас не можна. Кожен із учасників майстер класу зможе забрати із собою частину ножів та матеріалів, що будуть використані під час МК вартістю 450 грн.

Будь ласка, відвідуйте майстер класи без дітей, вони розраховані на дорослих, це не дитячі майстер класи.

Зустріч відбудеться у видавництві Смолоскип, за адресою: Межигірська, 21, м.Київ (метро Контрактова Площа).

Для реєстрації, будь ласка, пишіть на: orders@dovecraft.com.ua з темою листа “Реєстрація на Дні Spellbinders”. В листі, будь ласка, вкажіть ваше ПІБ, контактний номер телелону та який(і) з блоків ви бажаєте відвідати. Якщо ви є власником студії чи магазину, будь ласка, зазначте це у листі.

При розміщенні інформації у своєму блозі про Дні Spellbinders – знижка на майстер класи 50 грн (в листі прохання надати посилання на ваш блог/вебсайт).

Якщо ви хочете запросити Дні Spellbinders у своє місто, будь ласка, пишіть на orders@dovecraft.com.ua.

Фото із Дні Spellbinders у м. Київ за 5-те жовтня можна переглянути нижче:

Дні Spellbinders. Київ, 5-те жовтня 2014 р.Один Коментар