Нова колекція від дизайнера компанії Spellbinders – Debi Adams зачарує вас кумендними та водночас ніжними тваринками, ножами дитячої тематики та веселим штампом – алфавітом. Запитуйте у скрап-магазинах вашого міста.

Нова колекція доступних ножів Die D-Lites. Завдяки різноманітності дизайнів ви зможете використати ці ножі для створення робіт весняної, літньої та осінньої тематик. Приклади використання ножів можна переглянути тут. Запитуйте у скрап-магазинах вашого міста.

Компанія Spellbinders продовжує радувати новими ножами для різання та тиснення. Цього місяця представлена новорічна лінійка ножів, а також колекція Party! Новинки липня запитуйте у скрап-магазинах України вже на початку осені!

Компанія Spellbinders продовжує радувати новими ножами для різання та тиснення. Цього місяця представлена лінійка Victorian 2.0 – вишукані овали, великі ножі розміром 15х15 см для фанів більших проектів, теги, бордюри та багато іншого. Новинки червня запитуйте у скрап-магазинах України вже на початку липня!

Spellbinders невпинно продовжує радувати новими щомісячними релізами ножів та папок для різання та тиснення. У травні на фанатів чекає нова колекція під назвою Victorian Garden. Товари з травневого релізу запитуйте у скрап-магазинах вже на початку червня!

Запрошуємо вас відвідати Дні Spellbinders у місті Києві, які відбудуться 21-го червня 2015 року. Зустріч у Києві буде розділена на два блоки, обидва з яких будуть проведені у неділю, 21-го червня у видавництві Смолоскип, за адресою: Межигірська, 21, м.Київ (метро Контрактова Площа). Блок №1 (безкоштовно, обов’язкова попередня реєстрація). Початок о 12:00. Орієнтовна тривалість 1 година.

Read more…

Spellbinders продовжує радувати новими щомісячними релізами ножів та папок. Товари з квітневого релізу запитуйте у скрап-магазинах вже на початку травня! Нижче Ви можете переглянути новинки місяця квітня. Ножі Spellbinders® Celebra’tions™ від Richard Garay: Папір з цієї ж колекції: Штампи: Прикраси: Книги з прикладами робіт: А також нові набори насадок для інструменту Tool-n-One: Відео-огляд нових насадок можна

Read more…

Компанія Spellbinders представила нові набори ножів та папок для тиснення на виставці CHA Mega Show 2015. Познайомитися із новинками ви можете у цьому записі. Нові ножі березня будуть доступні наприкінці квітня. 3D папки для тиснення. Частина цих папок координує із попередньо випущеними наборами ножів. Набори ножів від дизайнера Becca Feeken: Набори ножів разом із компанією

Read more…

Компанія Spellbinders представила нові набори ножів та папок для тиснення на виставці CHA Mega Show 2015. Познайомитися із новинками ви можете у цьому записі. Нові ножі лютого вже доступні. Поповнення лінійки Create a Flower: Традиційні ножі із лінійки Nestabilities:     Традиційні ножі із лінійки Shapeabilities:     Поповнення лінійки Card Creator: