spellbinders-badge-DT-250

Ми шукаємо:

  1. Дизайнерів, що вміють красиво фотографувати свої роботи.
  2. Дизайнерів, що знають і розуміють що таке дедлайн і можуть здавати роботи по графіку.
  3. Дизайнерів, що мають машинку для різання та ножі Spellbinders і вміють з ними працювати.
  4. Позитивних людей, що готові працювати в команді та відкриті для додаткових можливостей та “кар’єрного” росту.

Обов’язки дизайн команди Spellbinders в Україні:

  1. Виготовляти 1 листівку на місяць використовуючи товари Spellbinders для участі в конкурсі. Обов’язкове виконання роботи вчасно та згідно графіку.
  2. Обирати кращі роботи із числа учасників.
  3. Коментувати роботи учасників згідно номерної системи (коментувати доведеться не усіх, а лише частину учасників).
  4. Розмістити логотип блогу Spellbinders в Україні у своєму блозі.
  5. Публікувати у своєму блозі роботи для блогу Spellbinders в Україні після виходу нового завдання.
  6. Активне просування блогу Spellbinders в Україні у своєму блозі, соціальних медіа (фейсбук, вконтакті, інстаграм, пінтерест – не у всіх, а у тих, де ви зареєстровані та активно спілкуєтесь з друзями). Це означає розповсюдження інформації про блог та конкурси у своїх облікових записах серед ваших друзів в соціальних медіа.

Як подати заявку:

У своєму блозі окремим записом розмістіть інформацію про набір у дизайн команду блогу Spellbinders в Україні. Покажіть 5 (п’ять) своїх кращих робіт використовуючи товари Spellbinders. Обов’язково зазначне назву та код використаного товару для кожної роботи. Дайте посилання на цей запис. Додайте посилання на запис у своєму блозі у формі для посилання нижче.

Термін роботи та винагорода:

Дизайн команда набирається терміном на 6 місяців. По закінченню 1,5-місячного терміну буде проведена оцінка роботи кожного члена дизайн команди. Успішні учасники команди отримають 1 (один) набір ножів Spellbinders по закінченню 1,5-місячного терміну. Ті учасники команди, що не виявляться успішними (будуть виготовляти роботи для завдань блогу, але не будуть виконувати інші умови) зможуть залишитися в команді, проте набір ножів не отримають. По закінченню 6-місячного терміну успішні учасники команди отримають подарунки від Spellbinders і будуть запрошені продовжити роботу в команді. Ті учасники команди, що не виявляться успішними (будуть виготовляти роботи для завдань блогу, але не будуть виконувати інші умови) подарунки не отримають і покинуть команду.

Тобто, успішні учасники дизайн команди протягом 6 місяців гарантовано отримають 1 набір ножів та 1 подарунок від Spellbinders.
Один Коментар

Залиште коментар

%d bloggers like this: