Вітаємо переможців Завдання #17. Будь які листівки із ножами Spellbinders.

Перше місце посідає і отримує приз від Spellbinders в Україні робота від Юліанни, чия робота набрала 22 бали:

Завдання #17 – Результати

Використані ножі: Majestic Oval S4-541.

Друге місце посіла робота від Адріани, що набрали 13 балів:

Завдання #17 – Результати

Використані ножі:  Radiant Rectangles S5-161, Romantic Vines S4-531.

І третє місце посідає робота від Freetany, що набрала 9 балів:

Завдання #17 – Результати

Використані ножі: Floral Ovals S4-356Antique Frame and Accents S5-083Cherry Blossoms S4-378.

Переможці, будь ласка, отримайте спеціальні банери для ваших блогів – носіть із гордістю, ви справді їх заслужили! Ваші листівки також будуть опубліковані у нашій галереї натхнення.

Юліанна, будь ласка, надішліть на orders@dovecraft.com.ua свою контактну інформацію (ПІБ, вулицю, номер будинку та квартири, місто, індекс) для отримання подарунку.

Дякуємо за участь! Сподіваємося побачити вас серед числа учасників наших конкурсів знову.5 Коментарі(в)

  1. Шановна ДК, поясніть, будь ласка, у всіх ваших завданнях вказано, і на баннері, в опису, “будь які ЛИСТІВКИ”, але бачу, що ви приймаєте будь-які роботи, і шоколадниці, і настінний декор, і конверти і т.д. То можна у ваших завданнях приймати участь з будь-якою роботою, виконаною із використанням ножів Spellbinders? Наприклад з коробочкою чи кошиком?

    Reply
    • Доброго дня,Олена! Дякую за запитання. Дійсно, для конкурсів приймаються лише листівки, або, в крайньому разі, вироби, які дуже на них схожі, як, скажімо, та ж шоколадниця від Тані, або упаковка для диску, що зайняла перше місце. З першого погляду на них і не скажеш, що це не листівки. Інша спава, якщо це альбом або об’ємна коробка. На нашу думку, їх взагалі нерозумно прирівнювати до листівок, їх треба оцінювати за зовсім іншими критеріями. І, більше того, якщо ви уважно слідкували, я неодноразово писала в коментарях до робіт учасників, що приймаються для конкурсу лише листівки. Якщо залишились якісь запитання, обов’язково задавайте їх.

      Reply

Залиште коментар