Блог хоп! Листівки з ножами Spellbinders та папером First Edition

Запрошуємо усіх читачів Spellbinders UA та й просто фанатів товарів Spellbinders долучитися до нашого осіннього блог хопу, у якому ми, окрім ножів Spellbinders, хочемо вас познайомити ближче  із дуже якісним та цікавим папером від виробників First Edition та Santoro.

Блог хоп! Листівки з ножами Spellbinders та папером First Edition

Особливістю цих наборів є те, що одна частина паперу двостороння, а інша –  з різноманітною текстурою (тканина, яєчна шкаралупа та ін.), фольгованими елементами та глітером. На відміну від більшості інших виробників, папір First Edition є однаковим у наборах усіх форматів. Тобто, навіть якщо ви придбали папір форматом 15х15 або 20х20, якість його така сама, як у паперу 30х30, включаючи текстури і фольговані/з глітером елементи.

Дизайни паперу надзвичайно різноманітні. У кожному наборі можна зустріти як листочки з великими елементами для вирізання, так і фоновий папір. Кольори насичені і яскраві. Щільність – дуже висока, наближена до картону.

Сьогодні з вами Катерина Зленко і я підготувала для вас листівку, використовуючи декілька наборів ножів Spellbinders та набір First Edition New Bloom. Я обрала формат паперу 20х20. Цей набір містить папір у фіолотево-бірюзово-смарагдовій палітрі. Фольговані елементи фіолетового кольору надають паперу особливого шарму, а роботи отримують цікаву родзинку.

Блог хоп! Листівки з ножами Spellbinders та папером First Edition

Використані товари Spellbinders:

Decorative Fancy Diamond S4-527Fancy Diamond S4-5265 x 7 Matting Basics B S6-0025 x 7 Matting Basics A S6-001S4-448 Victorian Tags

У листівці я скомбінувала аркуші із досить активним принтом (основна частина фону), а для більш дрібних вирубних елементів обрала темніший і більш спокійний принт фіолетового кольору із фольгованими елементами. Також додала фіолетового та кремового картону (в основі і на лейбі із написом) для підкреслення основних кольорів листівки.

Для виготовлення основи листівки я взяла два ножі з наборів 5 x 7 Matting Basics B  S6-002 та 5 x 7 Matting Basics A S6-001 та, поєднуючи їх, вирізала і зробила тиснення віконечка в основі листівки для того, щоб просвічувався насичено-фіолетовий картон.

Менший прямокутник я потім повернула горизонтально і розмістила по центру листівки за допомогою клейких квадратиків.

Для фіолетового декоративного елементу я поєднала ножі з наборів Decorative Fancy Diamond S4-527 і Fancy Diamond S4-526 для того, щоб елемент був ажурним. Під цей елемент, я підклала бірюзову вирубку ножем з набору Fancy Diamond. Потім на аркушах різних кольорів вирізала та зробила тиснення центрального елементу, на якому розміщується напис.

Додала квіткового та пайєткового декору. Листівка готова.

Блог хоп! Листівки з ножами Spellbinders та папером First Edition

Блог хоп!

Приєднуйтесь до нашого блог хопу і подорожуйте блогами наших дизайнерів! Кожна із нас підготувала для вас чудову листівку, поєднавши в ній ножі Spellbinders та папір від компанії First Edition!

Spellbinders UA – ви тут!

Таня Пищик – далі сюди

Катя Зленко

Кася Чудінова

Олена Сало

Маша Пшенична

Подарунки!

Наш блог хоп не обходиться і без подарунків! Отримайте нагоду виграти набір паперу First Edition.

Блог хоп! Листівки з ножами Spellbinders та папером First Edition Блог хоп! Листівки з ножами Spellbinders та папером First Edition

Подарунок – набір паперу First Edition The Promise 30×30

Щоб взяти участь у розіграші подарунку, будь ласка, розмістіть у своєму блозі та/або соціальній мережі (Facebook, Вконтакті, Instagram) запис про наш блог хоп, банер блог хопу, дайте посилання на Spellbinders UA www.spellbinders.com.ua, додайтеся у лінки та розкажіть нам чи використовували ви папір First Edition у ваших роботах! Прохання по закінченню конкурсу посилання та записи не видаляти.

Посилання приймаються до 16-го вересня включно. Переможець буде оголошений 19-го вересня на сайті Spellbinders UA. Якщо ви приймали участь у попередньому блог хопі і по його закінченню видалили запис у своєму блозі/соціальній мережі цього разу ви не будете допущені до розіграшу подарунку.

В розіграші подарунку можуть приймати участь лише жителі України. Подарунок буде надіслано за кошти Spellbinders UA на вказану переможцем адресу по Україні.

Переможець:

Переможцем нашого блог хопу стала учасниця під номером 11 – Наталья . Вітаємо!

Будь ласка, надішліть на orders@dovecraft.com.ua свою адресу для отримання подарунку (ПІБ, вулиця, номер будинку та квартири, місто, індекс).14 Коментарі(в)

  1. бумага от First Edition действительно замечательная! у меня есть несколько наборов, недавно даже сделала открытку с ножами от Spellbinders и этой бумагой ))

    Reply
  2. Ірина К

    Які гарні кольори підібрані!!! Чудово!!!
    Дякую за чудовий Блог-хоп))

    Reply

Залиште коментар