spellbinders-badge-DT-250

Ми шукаємо:

 1. Дизайнерів, що вміють красиво фотографувати свої роботи. Ось чудові приклади від Марії, Катерини та Олени.
 2. Дизайнерів, що знають і розуміють що таке дедлайн і можуть здавати роботи по графіку.
 3. Дизайнерів, що мають машинку для різання та ножі Spellbinders і вміють з ними працювати.
 4. Позитивних та активних людей, що готові працювати в команді та відкриті для додаткових можливостей та “кар’єрного” росту.

Обов’язки дизайн команди Spellbinders в Україні:

 1. Виготовляти 1 листівку на місяць використовуючи товари Spellbinders для участі в конкурсі. Обов’язкове виконання роботи вчасно та згідно графіку.
 2. Надати 1 покроковий фото-процес виготовлення листівки протягом терміну роботи у команді. Ось приклад. Перш ніж надсилати фото-процес ми будемо просити вас надіслати фото готової листівки для затвердження.
 3. Обирати кращі роботи із числа учасників конкурсів.
 4. Якісно коментувати роботи учасників конкурсів згідно номерної системи. Залишати змістовні, розгорнуті коментарі, а не просто писати “Дякуємо за участь у конкурсі”. Залишання коментарів моніториться координатором дизайн команди.
 5. Розмістити логотип блогу Spellbinders в Україні у своєму блозі.
 6. Публікувати у своєму блозі роботи для блогу Spellbinders в Україні після виходу нового завдання. Наприклад: конкурс та публікація у вашому блозі.
 7. Активне просування блогу Spellbinders в Україні у своєму блозі, соціальних медіа (фейсбук, вконтакті, інстаграм, пінтерест – не у всіх, а у тих, де ви зареєстровані та активно спілкуєтесь з друзями). Це означає розповсюдження інформації про блог та конкурси у своїх облікових записах серед ваших друзів в соціальних медіа.

Додаткові можливості (за бажанням):

 • Приймати участь у програмі “Один набір – три роботи” (не більше 3 разів протягом 6-ти місячного терміну). Підготовка матеріалу для цього розділу відбувається згідно чітких інструкцій.
 • Приймати участь у блог хопах. Підготовка матеріалу відбувається згідно чітких інструкцій.
 • Публікувати у своєму блозі майстер класи/огляди/приклади ідей використовуючи товари Spellbinders.
 • Інше.

Набір ножів для підготування матеріалу із розділу “Додаткові можливості” надається додатково.

Як подати заявку:

У своєму блозі окремим записом розмістіть інформацію про набір у дизайн команду блогу Spellbinders в Україні. Покажіть 5 (п’ять) своїх кращих робіт використовуючи товари Spellbinders. Ні більше, ні менше робіт показувати не потрібно. Лише п’ять.

Увага! Обов’язково зазначте назву та код використаного товару Spellbinders для кожної роботи. Це важливо, оскільки надсилаючи листівки для завдань вам необхідно буде вказувати цю інформацію. Дізнатися назву або код ножа можна на сайті spellbinderspaperarts.com. Наприклад: Prickly Pair IN-058.

У своєму записі, будь ласка, розмістіть приклад вашого покрокового фото-процесу виготовлення листівки УКРАЇНСЬКОЮ мовою (або дайте посилання на такий запис у вашому блозі). Нам важливо побачити чи зможете ви надати нам такий покроковий фото-запис.

Зауважимо, надісланий вами під час роботи в команді фото-процес буде ексклюзивним для блогу Spellbinders в Україні. Ми будемо просити вас не розміщувати його у своєму блозі. В своєму персональному блозі вам слід показати фото готової листівки і дати посилання на запис у блозі Spellbinders в Україні.

Дайте посилання на цей запис. Додайте посилання на запис у своєму блозі у формі для посилання нижче.

Заявки приймаються до 31-го березня до 23:00.

Як збільшити свої шанси потрапити до команди?

Впевніться, що ви обрали рівно 5 листівок для свого запису. Переконайтесь, що фото цих листівок якісні, зроблені НЕ на телефон. Телефонні фото ми не приймаємо. Красиві фото у інтер’єрі мають більше шансів сподобатися глядачам.

Впевніться, що на ваших листівках використані ножі або папки для тиснення від Spellbinders. Робота може містити навіть один елемент, що вирізаний за допомогою ножа, чи зроблений папкою, але цей елемент повинен бути “зіркою” вашої роботи. Наприклад, така листівка чудово підходить для подання заявки, оскільки фокусується на ножах. Така, незважаючи на те, що основна панель вирізана ножем Spellbinders зовсім не підходить.

Ви можете використовувати не лише нові ножі, але й старі, і навіть такі, що вже зняті з виробництва. Нам важливо побачити ваше вміння працювати із ножами.

Термін роботи та винагорода:

Дизайн команда набирається терміном на 6 місяців. По закінченню 1,5-місячного терміну буде проведена оцінка роботи кожного члена дизайн команди. Успішні учасники команди отримають 1 (один) набір ножів Spellbinders по закінченню 1,5-місячного терміну. Ті учасники команди, що не виявляться успішними (не будуть виконувати одну або більше умов) зможуть залишитися в команді, проте набір ножів не отримають. По закінченню 6-місячного терміну успішні учасники команди отримають подарунки від Spellbinders. Ті учасники команди, що не виявляться успішними (будуть виготовляти роботи для завдань блогу, але не будуть виконувати інші умови) подарунки не отримають.

Тобто, успішні учасники дизайн команди протягом 6 місяців гарантовано отримають 1 набір ножів та 1 подарунок від Spellbinders. Ви зможете отримати більше товарів від Spellbinders, включаючи найновіші ножі, приймаючи участь у програмі Додаткових можливостей.

Один або двоє найбільш майстерних, відповідальних, ініціативних та успішних учасників команди будуть запрошені продовжити роботу у команді на наступний термін.%d bloggers like this: