Із наближенням Новорічних та Різдвяних свят ми, команда Spellbinders Україна, хотіли б подякувати вам за те, що залишаєтесь з нами. З цієї нагоди пропонуємо вам взяти участь у розіграші новорічної цукерки із найновішими та найкрасивішими новорічними ножами від Spellbinders!

Новорічна цукерка для читачів Spellbinders Україна

Правила:

1. У своєму блозі окремим записом розмістіть інформацію про нашу цукерку. У записі дайте посилання на Spellbinders Україна, розмістіть це фото.

2. Щоб зробити ваші записи більш цікавими, будь ласка, розкажіть нам який ніж від Spellbinders ви придбали першим? Який став вашою першою покупкою. Можете також дати фото цього ножа, показати свої роботи з ним. А також, розкажіть нам який із ваших ножів є найбільш улюбленим? Дякуємо!

3. Додайте посилання на запис у вашому блозі у форму для посилань, що знаходиться нижче. Посилання прийматимуться до 14-го грудня 2014 року включно.

4. Розіграш подарунку (3 набори ножів Spellbinders) відбудеться після 15-го грудня.

5. Цукерка відкрита лише для мешканців України. Подарунок буде доставлений переможцю на територію України за рахунок Spellbinders Україна.%d bloggers like this: