spellbinders-badge-DT-250

Ми шукаємо:

 1. Дизайнерів, що вміють красиво фотографувати свої роботи. Ось чудовий приклад від Романа Савчука.
 2. Дизайнерів, що знають і розуміють що таке дедлайн і можуть здавати роботи по графіку.
 3. Дизайнерів, що мають машинку для різання та ножі Spellbinders і вміють з ними працювати.
 4. Позитивних людей, що готові працювати в команді та відкриті для додаткових можливостей та “кар’єрного” росту.

Обов’язки дизайн команди Spellbinders в Україні:

 1. Виготовляти 1 листівку на місяць використовуючи товари Spellbinders для участі в конкурсі. Обов’язкове виконання роботи вчасно та згідно графіку.
 2. Надати 1 покроковий фото-процес виготовлення листівки протягом терміну роботи у команді. Ось приклад. Перш ніж надсилати фото-процес ми будемо просити вас надіслати фото готової листівки для затвердження.
 3. Обирати кращі роботи із числа учасників конкурсів.
 4. Коментувати роботи учасників конкурсів згідно номерної системи.
 5. Розмістити логотип блогу Spellbinders в Україні у своєму блозі.
 6. Публікувати у своєму блозі роботи для блогу Spellbinders в Україні після виходу нового завдання.
 7. Активне просування блогу Spellbinders в Україні у своєму блозі, соціальних медіа (фейсбук, вконтакті, інстаграм, пінтерест – не у всіх, а у тих, де ви зареєстровані та активно спілкуєтесь з друзями). Це означає розповсюдження інформації про блог та конкурси у своїх облікових записах серед ваших друзів в соціальних медіа.

Як подати заявку:

У своєму блозі окремим записом розмістіть інформацію про набір у дизайн команду блогу Spellbinders в Україні. Покажіть 5 (п’ять) своїх кращих робіт використовуючи товари Spellbinders. Ні більше, ні менше робіт показувати не потрібно. Лише п’ять.

Увага! Обов’язково зазначне назву та код використаного товару Spellbinders для кожної роботи. Це важливо, оскільки надсилаючи листівки для завдань вам необхідно буде вказувати цю інформацію. Дізнатися назву або код ножа можна на сайті spellbinderspaperarts.com

У своєму записі, будь ласка, розмістіть приклад вашого покрокового фото-процесу виготовлення листівки УКРАЇНСЬКОЮ мовою (або дайте посилання на такий запис у вашому блозі). Нам важливо побачити чи зможете ви надати нам такий покроковий фото-запис.

Зуважимо, надісланий вами під час роботи в команді фото-процес буде екслюзивним для блогу Spellbinders в Україні. Ми будемо просити вас не розміщувати його у своєму блозі. В своєму персональному блозі ви зможете показати фото готової листівки і дати посилання на запис у блозі Spellbinders в Україні.

Дайте посилання на цей запис. Додайте посилання на запис у своєму блозі у формі для посилання нижче.

Як збільшими свої шанси потрапити до команди?

Впевністься, що ви обрали рівно 5 листівок для свого запису. Переконайтесь, що фото цих листівок якісні, зроблені НЕ на телефон. Телефонні фото ми не приймаємо. Красиві фото у інтер’єї мають більше шансів сподобатися глядачам.

Впевністься, що на ваших листівках використані ножі або папки для тиснення від Spellbinders. Робота може містити навіть один елемент, що вирізаний за допомогою ножа, чи зроблений папкою, але цей елемент повинен бути “зіркою” вашої роботи.

Ви можете використовувати не лише нові ножі, але й старі, і навіть такі, що вже зняті з виробництва. Нам важливо побачити ваше вміння працювати із ножами.

Термін роботи та винагорода:

Дизайн команда набирається терміном на 6 місяців. По закінченню 1,5-місячного терміну буде проведена оцінка роботи кожного члена дизайн команди. Успішні учасники команди отримають 1 (один) набір ножів Spellbinders по закінченню 1,5-місячного терміну. Ті учасники команди, що не виявляться успішними (не будуть виконувати одну або більше умов) зможуть залишитися в команді, проте набір ножів не отримають. По закінченню 6-місячного терміну успішні учасники команди отримають подарунки від Spellbinders. Ті учасники команди, що не виявляться успішними (будуть виготовляти роботи для завдань блогу, але не будуть виконувати інші умови) подарунки не отримають.

Тобто, успішні учасники дизайн команди протягом 6 місяців гарантовано отримають 1 набір ножів та 1 подарунок від Spellbinders.

Один або двоє найбільш майстерних, відповідальних, ініціативних та успішних учасників команди будуть запрошені продовжити роботу у команді на наступний термін.
%d bloggers like this: